Interlock Euro Cylinder and Turn - Fixed Cam - Satin Chrome
Login or apply for trade pricing.
From $42.09
MPN
P33034
SKU
LWP33034
Stock Availability - Delivery & In Store
| Select options to check stock | ||
Interlock P33034 Euro Fixed Cam Cylinder and Turn Satin Chrome
- Available keyed alike in 10 key codes
- Cylinder & turn knob
- Fixed cam
- C4 Keyway (Can be keyed alike to other C4 cylinders)
- 10 year manufacturer's warranty
| MPN | P33034 |
|---|---|
| Brand | Interlock |
| Product Width | 17mm |
| Product Warranty | 10 Years |
| Product Height | 33mm |
| Product Length | 79mm |
| Product Finish or Colour | Satin Chrome (SC) |
| Product Material | Brass |
| Cam Type | Fixed |
| Cylinder Keyway | C4 |
| Number of Pins / Wafers | 5 Pin |
| Number of Keys Included | 2 Keys |
Catalogues / Brochures
Warranty Documents
We found other products you might like!















